January 10, 2016
Ідея зустріти Новий Рік в Зоні Відчуження спалахнула в мені тоді, коли я разом з хлопцями йшов на вихід в напрямку Дитяток, ще не закінчивши
припять
November 8, 2015
Мокрі, виснажені і голодні ми зайшли в Прип'ять. Раз в півгодини, я знімав берци, щоб вилити з них воду та викрутити шкарпетки.
чорнобильська зона відчуження нелегальне проникнення
November 1, 2015
Я давно мріяв побувати в Чорнобильській зоні відчуження. Мене манила атмосфера постапокаліпсису, я хотів побачити, як природа відновлюється і відвойовує свій простір.
дороги модова
September 25, 2014
Перед подорожжю, я читав в багатьох відгуках про жахливість молдавських доріг, але ця інфа вже не актуальна.
September 23, 2014
Побувши день в молдавському м. Soroca, ми оглянули замок та циганський район, скуштували страв національної кухні і, ближче до вечора, почали шукати, де б краще переночувати.
Олешківські піски
May 7, 2014
Олешківські піски – це напівпустеля на півдні України, яка утворилася в 19-му столітті, внаслідок інтенсивного випасання овець, які знищили рослинність, а вітрова ерозія знесла тонкий родючий шар
Іграшкова Україна (tilt shift)
May 3, 2014

Зібрав різні цікаві фото з подорожей та наклав ефект tilt shift. В результаті вийшли зображення, як з іграшковими об'єктами. Тут Київ, Крим і трохи західної України.

250 метрів над містом
April 22, 2014

Під покровом ночі, поки п'яна охорона спить, якісь хлопці лазили на військовий об'єкт, який офіційно є телерадіовежею. Для чого? Кажуть, що для екстріму!

Качалка на Гідропарку
January 3, 2014

Одне з найкращих моїх відкриттів під час Майдану - це Гідропарк. Не сам острів і парк, а спортмайданчик.

тайган
November 5, 2013

Загалом, я не дуже добре ставлюся до зоопарків, цирків, або інших місць, де тварини мучаться, щоб робити людям шоу, але це зовсім інша категорія - тут все як в природі.

September 5, 2013
Це найкрутіший День народження в житті і найекстримальніший!